Wypoczynek nad morzem dla całej rodziny

Atrakcje

NIECHORZE I OKOLICE

Niechorze to licząca sobie około 1000 mieszkańców, malownicza wieś na Wybrzeżu Trzebiatowskim, w gminie Rewal. Znajdująca się pomiędzy brzegiem Morza Bałtyckiego, a jeziorem Liwia Łuża, dawna wieś rybacka dziś jest rozpoznawalną i wciąż dynamicznie rozwijającą się miejscowością turystyczną, każdego roku przyciągającą tysiące zarówno stałych bywalców, jak i nowych pasjonatów najróżniejszych form wypoczynku.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – miłośnicy leniuchowania mogą cieszyć się słońcem na szerokiej, piaszczystej plaży; ciekawi świata mogą zajrzeć do muzeum, a fani aktywnego wypoczynku bez problemu mogą cieszyć się kilometrami ścieżek rowerowych i spacerowych, czy korzystać z szerokiej oferty boisk, kortów i wielu innych obiektów sportowych. To oczywiście nie wszystko – Niechorze dysponuje także bogatą ofertą kawiarni, restauracji czy dyskotek.

Piaszczysta plaża

Plaża w Niechorzu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Czysta, szeroka, piaszczysta plaża na której spotkać można kolorowe kutry rybackie.

Park miniatur latarni morskich

Park Miniatur Latarni Morskich. W parku dumnie prezentują się miniatury wszystkich latarni morskich polskiego wybrzeża w skali 1:10.

Motylarnia

Motylarnia w Niechorzu. W Motylarni zobaczysz setki przepięknie ubarwionych motyli z najbardziej egzotycznych zakątków całego świata.